עו"ד תומר קסלסי
עורך דין משפחה בגבעת שמואל

דיני משפחה • גירושין • גישור גירושין בהסכמה • הסכמי ממון • ייפוי כוח מתמשך • צוואות וירושות

עו"ד תומר קסלסי - עורך דין משפחה בגבעת שמואל
משרד עורכי דין בגבעת שמואל

משרד עו"ד תומר קסלסי מעניק ליווי, ייצוג וייעוץ משפטי בדיני משפחה, הליכי גירושין מורכבים או עריכה ומימוש של צוואות וירושות לתושבי גבעת שמואל והסביבה הקרובה.

מניסיוננו, ייצוג משפטי בדיני משפחה דורש לא רק ידע תיאורטי ומעשי בחוק והפסיקה הרלוונטית אלא גם הרבה מאוד אינטליגנציה רגשית. כתוצאה מכך, עו"ד תומר קסלסי מלווה כל לקוח בצורה מותאמת אישית, רגישה ואחראית בדרך אל התוצאה הרצויה בהתאם לסיטואציה.

הניסיון הרב שצברנו במהלך שנות פעילות המשרד בין כותלי בתי המשפט לענייני משפחה או בתי הדין הרבניים, מאפשר לנו לנתח בצורה משפטית את הסיטואציה ולייצג את האינטרסים שלך מול הצד הנגדי עד להשגת התוצאה הרצויה.

לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית בגבעת שמואל, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3922221 ונשמח לעמוד לרשותך, ללא כל התחייבות מצידך.

עו"ד תומר קסלסי עורך דין משפחה

עו"ד תומר קסלסי - עורך דין לענייני משפחה בגבעת שמואל

משרד עורכי דין תומר קסלסי הינו משרד בוטיק בגבעת שמואל אשר עוסק בדיני משפחה (גירושין, גישור, מזונות אישה/ילדים וכדומה), דיני חוזים (הסכמי ממון, ייפוי כוח מתמשך, צוואות וירושות) וליטיגציה בגבעת שמואל.

משרד עו"ד תומר קסלסי פועל ברגישות ונחישות לייצוג ומימוש האינטרסים שלך בהליך המשפטי. לייעוץ משפטי ראשוני עם תומר קסלסי, עורך דין משפחה בגבעת שמואל, ניתן ליצור קשר ב – 072-3922221 ונשמח לעמוד לרשותך.

המלצות, חוות דעת וביקורות של לקוחות המשרד​

אישתי ביקשה להתגרש, חרב עלי עולמי. מצאתי את עו"ד תומר קסלסי בגוגל והגעתי אליו חדור רוח קרב "לקרוע אותה, להתגרש ולהשאיר אותה בלי שקל".

עו"ד תומר קרא אותי מיד כמו ספר פתוח. הבין, תמך והרגיע. דיברנו שעות להבין את המניעים והמחשבות, החששות והרגשות המעורבים. לבסוף סיימנו בהסכם גירושין מכבד ללא התערבות בית משפט.
ד.ח, 27, חיפה

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3922221 ונשמח לעמוד לרשותך!