עו"ד תומר קסלסי
עורך דין משפחה בהוד השרון

דיני משפחה • גירושין • גישור גירושין בהסכמה • הסכמי ממון • ייפוי כוח מתמשך • צוואות וירושות

עו"ד תומר קסלסי - עורך דין משפחה בהוד השרון
משרד עורכי דין בהוד השרון

משרד עו"ד תומר קסלסי מעניק ייעוץ וליווי משפטי בדיני משפחה (גירושין, הסכמי ממון, צוואות וירושות) בהוד השרון והסביבה הקרובה.

הניסיון הרב שצברנו בליווי וניהול הליכי משפחה בתוך ומחוץ לכותלי בית המשפט לענייני משפחה או בבתי הדין הרבניים מאפשר לנו לנתח בצורה מהירה את הסיטואציה המשפטית ולהעניק לך ייעוץ מותאם אישית, דיסקרטי ורגיש עד להשגת התוצאה הרצויה.

עו"ד תומר קסלסי מלווה כל לקוח בצורה אישית, רגישה ונחושה במטרה לגבש את האסטרטגיה המשפטית המדויקת, הנכונה והטובה ביותר. בסופו של יום, אנו מביאים אל השולחן לא רק את לשון החוק אלא גם הרבה לב ונשמה.

לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית בהוד השרון, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3922221 ונשמח לעמוד לרשותך, ללא כל התחייבות מצידך.

עו"ד תומר קסלסי עורך דין משפחה

עו"ד תומר קסלסי - עורך דין לענייני משפחה בהוד השרון

משרד עורכי דין תומר קסלסי הינו משרד בוטיק בהוד השרון אשר עוסק בדיני משפחה (גירושין, גישור, מזונות אישה/ילדים וכדומה), דיני חוזים (הסכמי ממון, ייפוי כוח מתמשך, צוואות וירושות) וליטיגציה בהוד השרון.

משרד עו"ד תומר קסלסי פועל ברגישות ונחישות לייצוג ומימוש האינטרסים שלך בהליך המשפטי. לייעוץ משפטי ראשוני עם תומר קסלסי, עורך דין משפחה בהוד השרון, ניתן ליצור קשר ב – 072-3922221 ונשמח לעמוד לרשותך.

המלצות, חוות דעת וביקורות של לקוחות המשרד​

אישתי ביקשה להתגרש, חרב עלי עולמי. מצאתי את עו"ד תומר קסלסי בגוגל והגעתי אליו חדור רוח קרב "לקרוע אותה, להתגרש ולהשאיר אותה בלי שקל".

עו"ד תומר קרא אותי מיד כמו ספר פתוח. הבין, תמך והרגיע. דיברנו שעות להבין את המניעים והמחשבות, החששות והרגשות המעורבים. לבסוף סיימנו בהסכם גירושין מכבד ללא התערבות בית משפט.
ד.ח, 27, חיפה

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3922221 ונשמח לעמוד לרשותך!