עו"ד תומר קסלסי
עורך דין משפחה בקרית ביאליק

דיני משפחה • גירושין • גישור גירושין בהסכמה • הסכמי ממון • ייפוי כוח מתמשך • צוואות וירושות

עו"ד תומר קסלסי - עורך דין משפחה בקרית ביאליק
משרד עורכי דין בקרית ביאליק

משרד עו"ד תומר קסלסי עוסק בדיני משפחה, גירושין, הסכמי ממון, צוואות וירושות בלבד.

מניסיוננו רב השנים, לא מעט הליכים משפטיים בדיני משפחה (גירושין, אימוץ, ניכור הורי, צוואות וירושות) דורשים לא רק הכרה מעמיקה של לשון החוק והחקיקה הרלוונטית בתחום אלא גם מידה רבה של הבנה, הקשבה ואנושיות.

במקרים רבים המומחיות הצרה של משרדינו בדיני משפחה, מאפשרת לנו לבחון בצורה רגישה את הסיטואציה בעיניים משפטיות ולהעניק לך ייעוץ, ליווי והכוונה משפטית נכונה אשר תאפשר לך להגשים את האינטרסים שלך בתוך או מחוץ לכותלי בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני.

לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית בקרית ביאליק, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3922221 ונשמח לעמוד לרשותך, ללא כל התחייבות מצידך.

עו"ד תומר קסלסי עורך דין משפחה

עו"ד תומר קסלסי - עורך דין לענייני משפחה בקרית ביאליק

משרד עורכי דין תומר קסלסי הינו משרד בוטיק בקרית ביאליק אשר עוסק בדיני משפחה (גירושין, גישור, מזונות אישה/ילדים וכדומה), דיני חוזים (הסכמי ממון, ייפוי כוח מתמשך, צוואות וירושות) וליטיגציה בקרית ביאליק.

משרד עו"ד תומר קסלסי פועל ברגישות ונחישות לייצוג ומימוש האינטרסים שלך בהליך המשפטי. לייעוץ משפטי ראשוני עם תומר קסלסי, עורך דין משפחה בקרית ביאליק, ניתן ליצור קשר ב – 072-3922221 ונשמח לעמוד לרשותך.

המלצות, חוות דעת וביקורות של לקוחות המשרד​

אישתי ביקשה להתגרש, חרב עלי עולמי. מצאתי את עו"ד תומר קסלסי בגוגל והגעתי אליו חדור רוח קרב "לקרוע אותה, להתגרש ולהשאיר אותה בלי שקל".

עו"ד תומר קרא אותי מיד כמו ספר פתוח. הבין, תמך והרגיע. דיברנו שעות להבין את המניעים והמחשבות, החששות והרגשות המעורבים. לבסוף סיימנו בהסכם גירושין מכבד ללא התערבות בית משפט.
ד.ח, 27, חיפה

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3922221 ונשמח לעמוד לרשותך!