עו"ד תומר קסלסי
עורך דין משפחה ברמת השרון

דיני משפחה • גירושין • גישור גירושין בהסכמה • הסכמי ממון • ייפוי כוח מתמשך • צוואות וירושות

עו"ד תומר קסלסי - עורך דין משפחה ברמת השרון
משרד עורכי דין ברמת השרון

משרד עו"ד תומר קסלסי עוסק בדיני משפחה, צוואות וירושות בלבד.

עו"ד תומר קסלסי מלווה כל לקוח במשרד בצורה אישית, רגישה ונחושה תוך ניתוח הסיטואציה בצורה משפטית וגיבוש האסטרטגיה הנכונה ביותר לסיטואציה. לעיתים קרובות, דיני משפחה (גירושין, משמורת וכדומה), הסכמי ממון, צוואות וירושות דורשים לא רק היכרות עם החקיקה והפסיקה, אלא גם מידת אנושיות, רגישות והבנה רבה.

בסופו של יום, משרדינו יבנה ביחד איתך ובהתאם לסיטואציה שנוצרה את הטקטיקה שתייצג את האינטרסים שלך מול כלל הגורמים המעורבים.

לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית ברמת השרון, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3922221 ונשמח לעמוד לרשותך, ללא כל התחייבות מצידך.

עו"ד תומר קסלסי עורך דין משפחה

עו"ד תומר קסלסי - עורך דין לענייני משפחה ברמת השרון

משרד עורכי דין תומר קסלסי הינו משרד בוטיק ברמת השרון אשר עוסק בדיני משפחה (גירושין, גישור, מזונות אישה/ילדים וכדומה), דיני חוזים (הסכמי ממון, ייפוי כוח מתמשך, צוואות וירושות) וליטיגציה ברמת השרון.

משרד עו"ד תומר קסלסי פועל ברגישות ונחישות לייצוג ומימוש האינטרסים שלך בהליך המשפטי. לייעוץ משפטי ראשוני עם תומר קסלסי, עורך דין משפחה ברמת השרון, ניתן ליצור קשר ב – 072-3922221 ונשמח לעמוד לרשותך.

המלצות, חוות דעת וביקורות של לקוחות המשרד​

אישתי ביקשה להתגרש, חרב עלי עולמי. מצאתי את עו"ד תומר קסלסי בגוגל והגעתי אליו חדור רוח קרב "לקרוע אותה, להתגרש ולהשאיר אותה בלי שקל".

עו"ד תומר קרא אותי מיד כמו ספר פתוח. הבין, תמך והרגיע. דיברנו שעות להבין את המניעים והמחשבות, החששות והרגשות המעורבים. לבסוף סיימנו בהסכם גירושין מכבד ללא התערבות בית משפט.
ד.ח, 27, חיפה

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3922221 ונשמח לעמוד לרשותך!